Michal "FRĎAS" Martinek
Honza "HOUMR" Broum

haffo@seznam.cz

HOVRCH.cz
CHATA JURÁŠKA.cz
vysledky

vysledky

program 2019

program 2019

HAFFO 2020 21. listopadu

od 10:00 hodin

CHATA JURÁŠKA

Olešnice v Orlických H.

IMG_2700.jpg
HLAVNÍ DIVÁCKÁ CENA – V této hlavní soutěži rozhodnete vy diváci svými hlasy o nejlepší presentaci, která vás nejvíce ohromila, pobavila, poučila, nebo jinak zaujala. Vyhlašují se první tři v pořadí.

CENA POROTY – Cenu uděluje porota Haffo teamu. Porota pohlíží na zpracování, prezentaci snímku a celkový přístup, včasné přihlášení, ...

NEJLEPŠÍ FOTKA – I zde o vítězi rozhodnou hlasy diváků. Do soutěže můžete přihlásit každý maximálně 5 papírových fotografií. Ideálně do rozměru A4 (maximum A3). Foto by nemělo být starší než jeden rok (plus mínus) a mělo by být z vašich cestovních a sportovních aktivit po zemi naší ,nebo zemích vzdálených. Vyhlašují se první tři v pořadí.

NEJLEPŠÍ DĚTSKÁ FOTKA - nejen dospělí rádi fotografují a tak se mohou účastnit i děti do 9 let. cenu udělí odborná porota a vyhlašují se první tři děti.

BUCHTA – V této soutěži, jak jistě všichni víme nejde o žádnou soutěž krásy, ale jedná se o soutěž pamlsků. Sladkých i slaných. Každý z Vás může do soutěže přihlásit jakoukoliv buchtu, zákusek, dortík, slané tyčky, masové štrůdly, ... Hlavně vlastní výroby. I zde o vítězi rozhodnou hlasy návštěvníků. Kritéria nejsou prakticky žádná, jen doporučuji, abyste s sebou nepřivezli na ochutnávku pouze jeden kousek, protože pak asi nemůžete počítat s více jak jedním hlasem. Všechny dovezené buchty a zákusky budou během soboty volně ke konzumaci všem návštěvníkům. Vyhlašují se první tři v pořadí.

KUKI-ho cena - jde o nejlepšího fanouška HAFFA. Budeme přihlížet i na vzezření, oblečení a hlavně jak dobré jméno dělá festivalu HAFFO.

SILÁK a SILAČKA – Klání proběhne během pátečního večera. Soutěží se například v držení tupláku vody v natažené ruce, v páce, atd.

NEJLEPŠÍ ADRENALINOVÁ PRESENTACE – cenu uděluje předseda horolezeckého oddílu HOVRCH

DIVÁK – cena, kterou obdrží vylosovaný divák, který vhodí do hlasovací schránky SPRÁVNĚ VYPLNĚNÝ hlasovací lístek

CELOROČNÍ SOUTĚŽ HOVRCHU - Zatím je to v přípravě, budeme vás informovat.
PŘIHLÁŠKA 2020 
přihláška na haffo 2020
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one