Michal "FRĎAS" Martinek
Honza "HOUMR" Broum

haffo@seznam.cz

HOVRCH.cz
CHATA JURÁŠKA.cz
vysledky

vysledky

program 2019

program 2019

HAFFO 2020 21. listopadu

od 10:00 hodin

CHATA JURÁŠKA

Olešnice v Orlických H.

PRO NÁVŠTĚVNÍKY
1. Kdo plánuje prosedět celý den na prezentacích vezme se sebou pohodlný podprdelník a pohodlné pantofle na přezutí.

2. Z minulých ročníku víme, že je dobré přijet už v pátek večer, v baru je pohoda a ti co se navzájem neznají se poznají. Krom toho ráno začínáme celkem brzo a všichni víte jak se ráno chce vstávat.

3. Také sobotní večer po promítání je příjemný a rozhodně byste si ho neměli nechat ujít. Tak si na HAFFO v kalendáři vyčleňte celý víkend.

4. Jedete do hor, takže zimní pneumatiky jsou nutností. Kdo vezme řetězy a zkontroluje vše potřebné u auta na mráz, tak neprohloupí.

5. Jídlo, pití a ubytování je zajištěno na chatě Juráška. Všechny informace získáte na jejich webu popřípadě si zavolejte a domluvte se na vašich dotazech.
PRO SOUTĚŽÍCÍ
5. Vaše dílo by nemělo diváka nudit svoji délkou! MÉNĚ JE VÍCE !!! Nesnažte se zařadit všechny vaše fotky, či scény. Pokud se se svou prezentací nevejdete do stanoveného časového limitu, zaměřte se jen na nejzajímavější části a zbytek vynechejte! Délka prezentace musí být maximálně 45min. (Pamatujete jak byly dlouhé školní hodiny)

6. NEZAPOMÍNEJTE NA KOMENTÁŘE. Pokud máte dlouhé sekvence scén pouze z hudbou budou pro diváka nudné! Doplňte informace kde co a jak, je to důležité a máte obrovskou možnost diváka vtáhnout do děje a zaujmout ho! Takže si komentář vymyslete už při pořizování záběru (kdo má horší paměť ať si ho zapíše).

7. Vaše prezentaci pošlete do konce října. Rádi bychom zveřejnili program pokud možno co nejdříve. Také bychom chtěli odzkoušet vaši presentaci v našem počítači. Takto předejdeme zdržování i technickým problémům během sobotního promítání. Pošlete svoji prezentaci na náš ímejl přes uschovnu.cz.
VLOŽKA HAFFO DO WEBU.jpg
PŘIHLÁŠKA 2020 
přihláška na haffo 2020
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one