Michal "FRĎAS" Martinek
Honza "HOUMR" Broum

haffo@seznam.cz

HOVRCH.cz
CHATA JURÁŠKA.cz

PROGRAM PŘIPRAVUJEME

HAFFO 2018 17. listopadu

od 10:00 hodin

CHATA JURÁŠKA

Olešnice v Orlických H.

1. Kdo plánuje prosedět celý den na prezentacích vezme se sebou pohodlný podprdelník a něco pohodlného na přezutí.

2. Z minulých ročníku víme, že je dobré přijet už v pátek večer, v baru je pohoda a ti co se navzájem neznají se poznají. Krom toho ráno začínáme celkem brzo a všichni víte jak se ráno chce vstávat.

3. Také sobotní večer po promítání je příjemný a rozhodně byste si ho neměli nechat ujít. Tak si na HAFFO v kalendáři vyčleňte celý víkend.

4. Jedete do hor, takže zimní pneumatiky jsou nutností. Kdo vezme řetězy a zkontroluje vše potřebné u auta na mráz, tak neprohloupí.

5. Vaše dílo by nemělo diváka nudit svoji délkou! Méně je více, a nesnažit se tam dát všechny vaše fotky, či scény. Maximální délka by neměla tedy přesáhnout 45min.(Pamatujete jak byly dlouhé školní hodiny)

6. Nezapomeňte na komentáře. Jsou důležité a máte obrovskou možnost diváka vtáhnout do děje a zaujmout ho! Takže si komentář vymyslete už při pořizování záběru (kdo má horší paměť ať si ho zapíše).

7. Z organizačních důvodů by bylo ideální kdyby se k nám Vaše videa a prezentace dostali do konce října. Rádi bychom zveřejnili program promítání pokud možno co nejdříve. Také bychom chtěli odzkoušet vaši presentaci v našem počítači. Takto předejdeme i technickým problémům během sobotního promítání.
VLOŽKA HAFFO DO WEBU.jpg
PŘIHLÁŠKA 2018 
přihláška na haffo 2018
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one