Michal "FRĎAS" Martinek
Honza "HOUMR" Broum

haffo@seznam.cz

HOVRCH.cz
CHATA JURÁŠKA.cz

PROGRAM PŘIPRAVUJEME

HAFFO 2018 17. listopadu

od 10:00 hodin

CHATA JURÁŠKA

Olešnice v Orlických H.

Hovršácký Amatérský Filmový Festival Orlickohorský

Je to setkání lidí které zajímá cestování nejen po světě, ale i po naší krásné zemičce.Těch co nejsou líní vyjít na odpolední procházku, vyrazit na víkend na kolo nebo na tři týdny do pustiny. Jde o hledání nové inspirace kam vyrazit a získat rady od zkuše
1. Co je HAFFO
Je to amatérský filmový festiválek, který je pro všechny, kteří někde byli něco tam nafotili, nebo natočili a hlavně se o to chtějí podělit s ostatními.


2. Podmínky účasti
Můžeš se zúčastnit s videem nebo fotkama. Jakou formou je to zpracované záleží jen a jen na tobě. Vyplň přihlášku (vpravo nahoře) a pošli nám ji.
Tvé dílko by nemělo trvat déle než hodinu. Přihlásit by ses měl co nejdříve, abychom měli čas vybrat deset projektů. Počet bude pochopitelně záviset na délce jednotlivých projektů a ty pak vměstnáme do sobotního harmonogramu.

3. Formáty
Pro přehrávání bude k dispozici Notebook se ZONEREM, VLC, KMP A WINDOWS MEDIA PLAYEREM. Tedy běžné formáty. Jestli si chceš přinést vlastní notebook v kterém máš prezentaci připravenou tak se dohodneme jak to udělat.. Promítáme FULL HD projektorem. Větší rozlišení je tedy zbytečné.


4. Kde se to koná
Na chatě Juráška v Olešnici v Orlických Horách. Na chatě je možnost ubytování v pokojích (i s jídlem) nebo v chatkách. Pro otrlé je možnost přespat ve stanu.

www.chatajuraska.cz


5. Vstupné - DOBROVOLNÉ
Z vašich příspěvku se platí technické zařízení, věcné dary pro výherce, náklady spojené s organizací.
VLOŽKA HAFFO DO WEBU.jpg
PŘIHLÁŠKA 2018 
přihláška na haffo 2018
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one