Michal "FRĎAS" Martinek
Honza "HOUMR" Broum

haffo@seznam.cz

HOVRCH.cz
CHATA JURÁŠKA.cz
Jestli chceš můžeš si v pátek (nebo v sobotu po ukončení haffa) promítnout svoje video, s kterým se neodvažuješ zatím přihlásit do oficiálního promítání.


Když už se věnujeme historickému lyžování a jízdě na historických kolech, chtěli bychom od příštího ročníku promítat retro cestopisy. Takže kdo má doma staré (retro) filmy, fotky nebo diáky z cestování může je přivést. Pokusíme se je zdigitalizovat a připravit na další HAFFO. Jestli chceš něco digitalizovat soukromě, neváhej nás kontaktovat.

HAFFO 2017 18. listopadu

od 10:00 hodin

CHATA JURÁŠKA

Olešnice v Orlických H.

Putovni-cena.jpg
Hlavně Amatérský Filmový Festival Orlickohorský je festival amatérské fotografie a amatérského videa.
Je to festival pro všechny přátelé cestování po dálných zemích, ale i po krásách našeho blízkého okolí, pro všechny více či méně šílené sportovní nadšence v oblastech jako horolezectví, vodáctví, horská kola, skialpinismus, paraglaiding, yachting a ostatní více méně adrenalinové sporty, které se odehrávají ve volné přírodě.
S tím jsou spojené i amatérské dokumentární filmy a fotoprezentace o přírodě, kultuře, sportu a jiných zajímavostech. Stručně řečeno, nejsi-li líný vytáhnout paty z domu, vzít s sebou kameru, nebo fotoaparát, pořídit zajímavý záznam a chceš-li se s těmito svými výtvory veřejně pochlubit, nebo shlédnout výtvory ostatních, jsi na tomto festivale vítán.
Je to setkání všech přátel zmíněných aktivit, kteří se chtějí pobavit, podělit se o zážitky a inspirovat do příští sezóny.
13.11.2014 15:51:11
haffo
přihláška na HAFFO 2017  1.93kB
prosím vyplňte v programu WORDPAD
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one